2012. október 6., szombat

Javuló tendencia

Az elmúlt hetekben négy ízben is pályára lépett a Man United, kétszer az Erzsébetváros edzésén, egyszer pedig a MALSz NB2 visszavágóin. Meccsömping!

Első nekifutásra szeptember 13.-án, Angyalföldön ütköztünk meg az ellenfelekkel:

Real Madrid (Tóth László) 4-2 (3-1), gólszerzők: Neville, Beckham, Solskjaer, Giggs

Boca Juniors (Hartmann László) 0-2 (0-1). A Boca ellen egyelőre még gólt sem tudtunk szerezni idén.

Chelsea (Gersényi Botond) 4-0 (2-0), gsz.: Cantona, Ferdinand, Rooney, Beckham

Manchester United 1968 (Donáth Tibor) 1-2 (0-1), gsz.: Evra. Ezúttal az öregek bizonyultak jobbnak

Real Madrid (Marozs Gábor) 8-1 (5-0), gsz.: Rooney (3), Giggs(2), Keane, Cantona, Beckham

Újra Angyalfölre látogattunk egy héttel később, ezúttal már veretlenül zártuk a napot:

Szeded AOL (Bodó Attila) 1-1 (1-1), gsz.: Rooney

Real Madrid (Marozs Gábor) 3-0 (3-0), gsz.: Rooney, Beckham, Giggs

Ausztria (Berend Csaba) 0-0 (0-0)

DVSC (Menyhárt Attila) 6-0 (4-0), gsz.: Solskjaer (3), Beckham, Cantona, Keane

Manchester United oldies (Vágó László) 4-2 (1-1), gsz.: Rooney, Cantona, Solskjaer, Beckham. A második félidőben egy perc alatt nyertük meg a meccset az öregek ellen.

Következett az NB2, tizennyolc mérkőzéssel:

Liverpool (Demény Zoltán) 3-1 (0-0), gsz.: Solskjaer (2), Giggs

Ferencváros (Baross Gábor) 1-1 (0-1), gsz.: Rooney

MTK (Kolos István) 11-1 (3-1), gsz.: Beckham (4), Rooney (2), Scholes, Ferdinand, Giggs, Solskjaer, Keane

MTMK (Tóth Béla) 2-0 (0-0), gsz.: Scholes, Cantona

Szigetcsép (Németh Károly) 6-0 gsz.: Solskjaer (3), Giggs (2), Beckham. Az ellenfél már az első félidőben levonult

Sz.Cs.Táltosok (Potoczki János) 3-0 (2-0), gsz.: Ferdinand, Cantona, Solskjaer

AC Milan (Roller Dániel) 2-1 (2-0), gsz.: Cantona, Schmeichel. Kapusunk szenzációs gólt szerzett egy egyéni akció végén. Egymaga gyalogolt át a teljes pályán, majd az ötös sarkáról gurított az üres kapuba.

Ausztria (Berend Csaba) 4-1 (2-1), gsz.: Giggs(3), Cantona

Magyarország (Debreczenyi Zoltán) 5-0 (3-0), gsz.: Giggs, Evra, Ferdinand, Beckham, Rooney

Barcelona (Mecsér Béla) 5-0 (2-0), gsz.: Scholes(2), Ferdinand, Rooney, Cantona

Szigetszentmiklós (Telek András) 2-0 (2-0), gsz.: Neville, Beckham

Liverpool (Antal Adrián) 3-5 (3-3), gsz.: Solskjaer (2), Rooney. Ez volt csapatunk első veresége a bajnokságban

Liverpool (Jónás István) 4-3 (4-3), gsz.: Solskjaer (2), Cantona, Scholes. Talán a legszenzációsabb félidő volt idén.

Csokonyavisonta (Primon Csaba) 2-5 (0-1), gsz.: Solskjaer, Cantona. Ez volt az a meccs, amin egyszerűen semmi nem sikerült. Ilyen sajnos előfordul néha

Kecskemét (Radnóti Péter) 8-4 (3-2), gsz.: Giggs(3), Rooney (2), Solskjaer, Beckham, Cantona

Olaszország (Nagy Béla) 4-0 (1-0), gsz.: Cantona, Beckham, Solskjaer, Giggs

Szegedi AOL (Olajos Csaba) 3-4 (3-2), gsz.: Solskjaer, Beckham, Giggs. Már bajnokként, minden tét nélkül bohóckodtunk egy komplett meccset.

Szegedi ALC (Rákos Norbert) 3-3 (2-2), gsz.: Giggs, Cantona, Beckham. Pár perccel a vége előtt szóltak a csapattársak, hogy legalább egy döntetlent muszáj lesz hozni, sikerült...

Legutóbb ismét Angyalföldön játszottunk, javuló tendenciánkat mi sem mutatja jobban, mint hogy még gólt sem kaptunk.

Real Madrid (Marozs Gábor) elmaradt. Az ellenfél nem állt ki a mérkőzésre

Szigetcsép (Németh Károly) 3-0 (3-0), gsz.: Keane, Ferdinand, Cantona

Barcelona (Mecsér Béla) 4-0 (4-0), gsz.: Solskjaer (2), Rooney, Beckham

Manchester United 1968 (Donáth Tibor)1-0 (1-0), gsz.: Solskjaer. Elképesztően nagy gólt rúgott a norvág csatár, ezen kívül három kapufáig jutottunk

Ausztria (Berend Csaba) 2-0 (1-0), gsz.: Giggs, Keane

A négy megmérettetés statisztikái

33 mérkőzés, 24 győzelem, 4 döntetlen, 5 vereség, gólarány: 114-29, 76 pont, 79%